| SpyDeck a întrebat:

Lasatimi si mie va rog din toata inima multe metine private pvm sau pvp dar sa faci lvl repede si sa fie cu lvl max 150-200 sa aiba pana in king3 la magazin si alte arme noi 2012 2011 dar nu hammer metinx gx united...
Multumesc!
Cel mai bun Funda si vot!

Răspuns Câştigător
| AlexSth a răspuns:

Http://sv1.earthmt2.com/ poftim :>

6 răspunsuri:
| ツDiana a răspuns:

Incearca Metin2PVP.

| Cristian_Buzea_1993 a răspuns:

Joaca-te mondial metin 2 rata 750 cresti repede. faci bani repede. trebuie doar sa inveti sa joci. iti trebuie buffer ca altfel nu poti sa lupti cu mobi... buffer cu 290 int. hai ca vezi tu.

| liviu999ptr a răspuns:

Lol.straight face ba, tu nu vezi ca nimeni nu se mai joaca "METIN"..crek i cel mai de cacao joc straight face

| AlexSth a răspuns:

Majoritatea metinelor care le vrei tu nu vor sta deschise mult timp...straight face! incearca metin2EARTH. este un metin pvm CLASIC [maxim posedata, sirius.], faci lvl repede, GM PRIETENOSI, KING, LUNARA etc. se cumpara dp sitt! Daca vrei sa te bagi iti dau eu cont lvl 99 [max 127] care se da pe itm sit. happy UN ITEM SIT COSTA 50 leistraight face LASA MESAJ DACA VREI [FUNDAsmug!?!?]

| SpyDeck explică (pentru AlexSth):

Daca tu imi dai site unde imi fac cont si descarc eu iti dau fundawinking Merci

| SpyDeck explică (pentru AlexSth):

Nu-i asa ca imi dai si mie un cont?

| AlexSth a răspuns (pentru SpyDeck):

Http://sv1.earthmt2.com/ poftim :>