| cRaNs1MoRe a întrebat:

Hey cine stie un metin2 100% fara virusi, cu king3 ninja,war,sura, shaman si spatiala si alte arme 2011 la magazin.
Nu hammer si nici TDL alt metin!
Funda:*

Răspuns Câştigător
| Sapp a răspuns:

Metin 2 Steel sau metin 2 GTH... fundita?

| cRaNs1MoRe explică (pentru Sapp):

Cum fac iteme 2011 pe steel?

| Sapp a răspuns (pentru cRaNs1MoRe):

Pai man armele alea trebuie sa le cumperi u...eu am zis ca daca are armuri gen gheata,lumina,king'uri,posedate,lucifere etc si arme gen ucigator, paianjene, felix, rinata, katana etc o sa iti placa
... daca vrei sa imi pui intrebari mai multe imi dai pm pe metin in fiecare seara la 8 pe numele Omegga...sau adaugi la prieteni sapp_radu20 pe mess

3 răspunsuri:
| cRaNs1MoRe explică:

Ba sapp dar cum fac sa imi iau 2011 pe steel?