| QuNtaR a întrebat:

Ma adresez celor care au auzit de Tankionline.com.
A apărut un nou concurs în joaca. Trebuie sa facem un model de tanc, din joaca din materiale reale lemn plastic hârtie și altele.
Vreau sa va întreb dacă cineva știe unde pot găsi vreo machetă și instrucțiunile pentru construirea ei?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu poti juca trebuie sa ai steluta cu cerc ca sa poti face si concursul s-a terminat de mul. funda

| QuNtaR explică (pentru anonim_4396):

Scuze dar greșești amarnic, concursul e până pe 29 octombrie privește : http://forum.tankionline.com/index.php?showtopic=159845
Eu ma joc pe versiunea rusa a siteului deoarece înțeleg rusa, și aici e cel mai interesant, mai multe noutăți concursuri, Steluța in cerc Se numeste Maresal, eu sunt Third Lieutenant 1(un romb), am acces pe forum si am mai participat și la alte concursuri :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru QuNtaR):

Esti din basarabia de stii rusa?

| QuNtaR explică (pentru anonim_4396):

Nu, bunicii sunt din basarabia,
cunoasterea limbii ruse e doar un plus pentru mine

| anonim_4396 a răspuns (pentru QuNtaR):

Eu sunt din basarabie nu din capitala ci dnustiu daca ai auzit de Balti.si bunicii tai de unde sunt? mai exact din ce sat sau oras

| QuNtaR explică (pentru anonim_4396):

Nu te teme toata vara asta am stat in Moldova la bunici cunosc mai toate orasele, am fost in Balti, e un oras mare si frumos, bunicii sunt din orasul calarasi, Totusi joci tankionline.com ori nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am jucat.nustiu cum se numerste rangu ala.dar erau 4 patrate facnd un patrat mare.dar m-am lasat ca am fost fraierit si mi-am lasat contul la cineva.si a schimbat totul din el.si nul mai port recupera.dar parca concursul ala imi aminteam ca s-a terminat.dar ce castigi daca participi la el?

| QuNtaR explică (pentru anonim_4396):

Acum e altul nou

| QuNtaR explică (pentru anonim_4396):

Stiu rngul tău e sunt cu 2 ranguri mai mare, dac dorești sati readuci aminte de joaca pot sati imprumut account-ul meu

| anonim_4396 a răspuns (pentru QuNtaR):

Daca vrei te rog tare.