| DragosBosss97 a întrebat:

ma joc metin2ro si foloseam un multi hack (metin2 mod pl) si ultima data cand am intrat in joc mereu ma scoatea.Am decis sa fac un update la joc si cand il instalam imi cerea sa instalez si gameforge live ca sa continui instalarea.Ma rog l-am instalat complet si cand sa intru iar cu hacku imi dadea o eroare.Stiti cand se face vreun update la acest hack, sau un tot un multihack bun? Va rog ajutati-ma, dau FUNDA si nu vreau comentarii gen lasate de metin etc. multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Stefan_Alexandru_Costin_1993 a răspuns:

Ma si eu am acceasi problema dar nu gasesc nici un hack care sa mearga dupa vechiul update