| Vlad20000 a întrebat:

Salut TPU?
Ma joc un joc numit metin2 am descarcat jocul si cind intru acolo este doar servere(estw si clar) si cind dau sa intru pe phoenix server imi scrie IP si Paswoord ce sa fac va rog ajutati-ma!
Funda!

2 răspunsuri:
| aceaflorin a răspuns:

Trebuie sa iti faci cont! intra pe site-ul de unde l-ai descarcat, dai inregistrare(trebuie sa fie pe undeva) si urmareste pasii inregistrarii. dupa confirmare introduci datele acolo si te joci! Enjoy!

| Vlad20000 explică (pentru aceaflorin):

Pai de ce mai pun intrebarea ma? Mi-am facut tot ce mi-ai zis demult si pe siteul lor official ma loghez dar pe joc nu daca nu avea sa imi dea parola gresita sau nume nu avea sa pun intrebarea!