| AndreiVezeteu a întrebat:

Salut TPU,
Ma jucam un joc cand eram mic si acum vreau sa il gasesc.Era cu tancuri si pe ce treceai nivelele primeai noi puteri ex. puteai sa,, mergi pe apa,, sau pe sub ea.
FUNDA

8 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna Seby,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale, socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

| AndreiVezeteu explică (pentru NAdrian):

Eu spuneam de un joc cu tancuri nu METIN2.Metin2 am jucat si pana la urma m-am lasat pentru ca era plictisitor.

| NAdrian a răspuns (pentru AndreiVezeteu):

Da,scuze pentru raspunsul gresit.

| AndreiVezeteu explică (pentru NAdrian):

Nu-i nimic. Orcine graseste.d^_^b

| DaDuSH a răspuns:

Tank Racer?

| AndreiVezeteu explică (pentru DaDuSH):

Nu, in joc trebuia sa te bati cu alte tancuri si sa cucerestibze depindea de misiune.