| xXemmaXx a întrebat:

TPU ma puteti ajuta si pe mine cu un program de filmat doar ca am nevoie sa imi filmeze doar dekstopul laughing pentru un videoclip pe un joc si nu stiu nici un program ma puteti ajuta cu un link ..sa fie filmarea mai lunga de 10 minute fundawinking

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Bandicam ti-l recomand este foarte bun pentru filmat desktop iar daca vrei sa filmezi jocuri, fraps!
Funda?

4 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

FSCapture

sau UVscreenCamera:
http://www.uvsoftium.ru/UVScreenCamera.php
poftim descarca de aici...dai jos jos jos la urma este butonul: Скачать
bafta
p.s Sunt usoare de folosit.

| xXemmaXx explică (pentru buffa):

Dar filmeaza mai mult decat 10 min?
ca stiu unu da filmeaza 30secunde

| xXemmaXx explică (pentru buffa):

Cum pot deslusi ce scrie laughing))

| buffa a răspuns (pentru xXemmaXx):

big grin copii textul de acolo si il traduci din Rusa in Romana