| Codrut97tod a întrebat:

Merge sa descarc un joc pentru play station 2 direct pe pc si sa fac un cd pentru play station2? (pes 2014) Dau FUNDA pentru un raspuns bun!

Răspuns Câştigător
| Laurentiu_Stefan_Balauta_1999 a răspuns:

Daca ps2 ii modat se poate, si banuiesc ca vrei sa spui DVD nu CD

| Codrut97tod explică (pentru Laurentiu_Stefan_Balauta_1999):

Mda DVD....Ms pentru raspuns si ai dreptate dar cum aflu daca e modat? Sa incerc sa-l descarc si sa vad daca merge cred ca alta optiune nu e... asa-i? Si daca e care e aceea?

| Laurentiu_Stefan_Balauta_1999 a răspuns (pentru Codrut97tod):

Cam asta e singura optiune, dar daca l-ai cumparat de la cineva intreaba-l sau daca l-ai cumparat din magazin inseamna ca sigur nu e modatwinking

| Codrut97tod explică (pentru Laurentiu_Stefan_Balauta_1999):

Prietenas am descarcat pes 2014 iso pe calculator si apoi l-am facut pe dvd dar nu a mers inainte sa-l fac pe dvd ar mai trebui sa ii fac ceva la joc? Daca sti te rog spune-mi mai detaliat? poate ca ar trebui sa instalez pes-ul in calculator si apoi sa-l iau de acolo? tu cum zici?