| sNaK333 a întrebat:

SALUT TPU! Mi-am facut un server de cs 1.6 cu top15 amx mod x, admini si altele. E destul de tare dar, cand altcineva in afara de mine vrea sa intre nu il lasa.
Cn imi poate spune care problema si ce trebuie sa fac primeste fundabig grin

Răspuns Câştigător
| tibi95cj a răspuns:

Atunci e de la modem. nu prea ai ce face sad. Hosteaza-ti un server la o firma... iesi mai bine!

| sNaK333 explică (pentru tibi95cj):

Si eu care m-am gandit sa-l hostez la tutoriale cs... Oricum, mersi

3 răspunsuri:
| tibi95cj a răspuns:

Salut. De la cine ai internet? ClickNet? Si internetul e prin modem?

| sNaK333 explică (pentru tibi95cj):

Am de la ClickNet si am modem(nu portabil, ci tras prin cablu). Modemul se cheama HG520b