| frank2002 a întrebat:

Mi-am facut un server de minecraft prin hamachi si l-am downloadat fara pluginuri de pe minecraft.net.I-am instalat si Loginhamachi dar nu stiu ce sa scriu acolo l-a ip l-a seed si ce adresa sa trec l-a adauga server.Mi-am creat o retea network care se numeste rocktelecon si mai sus scrie 25.199.250.115.Daca stiti va rog spuneti-mi.Dau funda si vot.P.S:Va rog sa-mi expilicati toate detaliile.

Răspuns Câştigător
| PlayBoys a răspuns:

La seed scrie orice ex:sdad312k3j1 si cand dai la adauga server scrie Minecraft Server si ip 25.199.250.115:25565