| alexmaxim a întrebat:

Mi-am luat recent jocul LOL (League Of Legends) si cand dau Joaca imi apare Jocul unde sa ma loghez, in schimb imi da o eroare Maestro (S-a produs o eroare la conectare la Maestro. League Of Legends se inchide acum.Incearca sa repornesti clientul) si l-am repornit de 10 ori.Ce pot face? Cel mai bun raspuns Fundita

2 răspunsuri:
| Den1470 a răspuns:

Salut,trebuie sa iti faci cont de pe site-ul oficial, de aicihttp://eune.leagueoflegends.com/.Dai acolo sus in dreapta,, register'', sper ca te-am ajutat... Funda!?

| alexmaxim explică (pentru Den1470):

Mie imi da eroare inainte sa ma conectez nici nu ma lasa sa ma loghez...deci nu m-a lamurit raspunsul + ca am 4 conturi