| Visrass a întrebat:

mi-am reinstalat windows 7 si am o mare problema... orice joc mi se sacadeaza la fel ca si inainte sa il reinstalez. tin sa mentionez ca nu am ultima janghina de laptop, am un laptop sa zicem la mijloc: un core i 3, 2.3 GHz, 4 gb ddr3, merge pe 64 de bit... cand l-am luat imi mergeau toate ok, acum chiar si CS-ul care e un joc foarte nesemnificativ imi merge greu, chiar si fifa 11. ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa il cureti si sa ii schimbi pasta de la cooler big grin, daca nu il cureti e normal sa mearga ca o conserva obosita tongue