| geniulanului2017 a întrebat:

pai am o problema mai mare...

am bagat niste comenzi in consola( cs 1.6) si cand intru pe servere (online si offline) nu imi mai arata gloantele,viata,tinta, radarul,chat-ul,lista cu killuri, tab etc.

am incercat sa dezinstalez/instalez dar comenzile tot raman salvate.

Ce as putea face?

Ma puteti ajuta cu comenzile gen 'default'?

3 răspunsuri:
| TibiGeGe a răspuns:

Click dreapta pe iconita>proprietati>open file location si dai delete la TOT, daca raman fisiere care nu vor sa se stearga dai skip, dupa te duci si dezinstalezi jocu din control panel restart la pc si te duci iar la locatia jocului si stergi ce a mai ramas.

| geniulanului2017 explică (pentru TibiGeGe):

Acum incerc
dar dupa daca incerc sa-l mai instalez mi se vor salva fisieree din el? (cfg, etc)

| TibiGeGe a răspuns (pentru geniulanului2017):

Nu