| lucaciu55 a întrebat:

Salutare baieti, am si eu o problema la CS:GO, cand intru in joc imi ramane cursoru' de la desktop,nu cel din joc si nu pot face nimic,nici comenzile nu functioneaza,nici consola,am incercat sa-l dezinstalez, sa verific integritatea fisierelor, dar nimic. Daca ma puteti ajuta va voi fi recunoscator. Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| Eduard_Mario_1991 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema nu stiu de ce probabil este de la ei

| lucaciu55 explică (pentru Eduard_Mario_1991):

Probabil,dar nu inteleg de ce nu merge, iti raspund dupa 1 zi si tot la fel sta situatia.

| LuizMDFK a răspuns:

Nici mie nu imi merge