| MeNoNヅ a întrebat:

Pe LOL, as vrea sa-mi iau un campion! Si nu prea stiu care dintre : Talon, Darius, Kha'Zix, Rengar. Daca ati fi in locul meu ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Sorin1987 a răspuns:

Daca esti incepator. si nu stii ce inseamna ''nerf'' la campioni inseamna a strica campionul a-l face mai slab. si iti recomand sa nu il iei pe darius a fost nerfuit ultimata lui navea coldown inainte puteai so dai mereu daca il omorai pe ala. si kha zix e misto da nu e buna ultimata in schimb are Q bestial daca il evoluezi ..Rengar e bun da a fost nerfuit la ultimata nu o da pe loc. dar se scoate cu pasiva Talon are ultimata misto la toate skillurile si damage-ul daca e feedat... ( feedat=multe killuri) eu ti-am spus acum cam tot ce e de stiut despre ei... eu joc de 1 an 6 luni si cam stiu jocul tot. Am uitat sa-ti spun ca la rengar daca joci contra kha'zix sau invers este o misiune la lv 15 sau 18 nu stiu cat la care Rengar- face colieru cu toate trofeele si nu poate sa le piarda. Kha'zix-isi evolueaza toate magiile. tu stii ce sa iei big grin

| MeNoNヅ explică (pentru Sorin1987):

Nu-s incepator big grin. Am doua conturi de lvl 30 si le stiu. ok. deci inteleg ca tu mi-l recomanzi pe Talon?

| Sorin1987 a răspuns (pentru MeNoNヅ):

Amm. da laughing

4 răspunsuri:
| electrizant0930 a răspuns:

Salut ia-l pe DARIUS sau RENGAR.

| Salcu_Razvan_1992 a răspuns:

Kha zix si dupa rengar