| Andrei1879 a întrebat:

Pe un joc metin2 am auzit de un metin de lvl 90 imi puteti spune unde se gaseste si ce pica ( tot ) de la el? multumesc

Răspuns Câştigător
| C0lor a răspuns:

Pai Acolo cum mergi in lumea de gheta in dreapta jos e un portal.tot mergi pe acolo si ajungi in lumea copacilor. Apoi mergi in celalalt capat si treci acolo de portal.De acolo ai nevoie de ajutor deoarece nu este harta si e greu de gasit drumul.Cauta si tu pe cineva care a fost acolo.SI cand vei ajunge vei gasi metine de 90

2 răspunsuri:
| C0lor a răspuns:

Metinele de 90 se gasesc in forest acolo cu copaci de 80 si cv si cade orice, partizan battle pietre arcuri bune semi om...

| Andrei1879 explică (pentru C0lor):

Mai exact unde. Am gasit copaci de 80 si m-am invartit de o mie de ori si nimica...