| Ropidox a întrebat:

Buna Ziua. Imi puteti spune si mie unde gasesc esotericii la metin2 si de ce lvl sunt si cam pe la ce lvl pot sa merg la ei?
Ca am auzit ca pica RIB.
Dau

Răspuns Câştigător
| virusalbviolet a răspuns:

Pai trebuie sa te teleportezi in valea seuryoung si de acolo trebuie sa ajungi cam in coltul din stanga jos al hartii parca acolo, nu stiu sigur, si ai putea daca ai caracteru bine crescut, ai putea sa mergi de la lvl 37-40 de ei ce lvl au chiar nu stiu pentru ca nu am avut nevoie de r. i. b. sper ca te-am ajutat byewave

4 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Desertul yongbi acolo cresti repede pup sper sa mearga fundta? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba cautzi 10 ani da tot nu pica nimic mai bine cumperi de la magazine din ch1

| post4you a răspuns:

Sunt la Orci!

| simicoman a răspuns:

Te duci in valea seuryoung poti mere de la 27 28 si o sa iti cada rib dar cam greu