| UnConquerabl3 a întrebat:

Puteti sa imi dati exemple de metine cu urmatoarele caracteristici : PVM Classic HARD ( SS-urile) sa nu fie la shopuri), LvL max 99 / 105, PVQ ( sa faci misiuni, in afara de cele de la biolog), Costumele; Frezele si Cufarul Ucenicului implementate.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Dobre_Iulian_1995 a răspuns:

Hai si u pe asta e nou :) e misto o sa vezi http://ucihametin2.servegame.com/index.php?s=downloads

| Dobre_Iulian_1995 a răspuns:

Stiu eu unu cu lvl 99 happy dar e greu ca ro asa metin2panamera