| Ad3l1nN a întrebat:

recent am descarcat si instalat Far Cry 2 iar cand pronesc jocul ecranul ramane negru dar sunetul de fundal merge. Puteti sa ma ajutati sau sa imi spuneti care e problema?

2 răspunsuri:
| PredatorXGAMING a răspuns:

Exista doua posibilitati :
1.Nu ai placa video destul de buna deoarece sunetul merge ce ce inseamna ca procesorul si rami tot prelucreza datele dar din cauza placi nu se poate reda pe ecran interfata si grafica.
2.Site-ul de unde l-ai donwloadat nu e bun.
Iti recomand sa il descarci si de pe alt site si daca nu merge inseamna ca iti trebuie alta placa video.
Desigur daca stii ce placa video ai uita-te la cerintele pentru Far Cry 2 si o sa vezi daca e de la asta.

Funda - PLS

| Ad3l1nN explică (pentru PredatorXGAMING):

Mda din pacate pentru mine ai dreptate.