| Anonimul9393 a întrebat:

Revin cu intrebarea:Stie cineva un metin2 gen fostul MONDIALMT2? Level max 250-255, sa aiba minim 4CH'uri, sa aiba site. com,. ro,. net,. org etc. sa nu fie site gratis, si ratele sa fie bunicele... multumesc! ( funda pentru cel mai bun metin2 )

Răspuns Câştigător
| cParty a răspuns:

Salut incearca ValMondial e super jocul incearca big grin e francez serveru da are 250 level eu inca joc pe el am 1, 5 kkk faci repede bani de pe iteme vinzi si alte chesti in final au bagat si iteme mai noi o sa vezi cand intri multa bafta big grin

| Anonimul9393 explică (pentru cParty):

L-am luat si eu si cand vreau sa intru in el nu merge de pe autopatcher, imi da o eroare? Alt mod de a intra?

| cParty a răspuns (pentru Anonimul9393):

Intra din el de unde l-ai instalat vezi ca mai sunt cateva iconite

3 răspunsuri:
| ComanAlexIoan a răspuns:

Http://www.migoria-mt2.com/, Buna, asta este Migoria Metin2, eu m-am jucat 2 saptamani si am fost lv maxim [255], sper sa-ti placa.