| IonutPutinica a întrebat:

happy
S-a dat marea veste acum ceva saptamani, GTA V vine intr-un final pe PC, dar ma ingrijoreaza ca sistemul meu nu-l va duce.
Am jucat Watch Dogs la setari minime cu 30-35 fps, cu mici caderi, foarte rare.
Specifiicatiile sistemului:
Procesor i3-4130 3,40 Ghz
4GB Memorie RAM (1600 Mhz)
Placa video Nvidia GT 630 de 2 GB(cam batrana)
Hard-disk de 1 TB
Va rog sa-mi spuneti daca ma va duce, multumesc happy

Răspuns Câştigător
| DarkAndDreary a răspuns:

Stai linistit. O sa-ti mearga.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Are nevoie de procesor 4.00 Ghz dar mie imi va merge pentru ca am ps4 tongue mai modifica pc in timp

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

De unde sti tu ma ca are nevoie de 4.00 Ghz? Au afisat aia de la Rockstar cerintele de sistem si nu stiu eu?

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, Leslie Benzies a zis asta dar pentru full HD si randament optim, se poate ajusta si pentru o calitate inferioara de aia vine cu setari