| Alinslab a întrebat:

(scuze de categorie)
Cand intru pe minecraft imi arata ceva normal. MINECRAFT pe ecran.cand dispare nu mai apare nimic.Si nu imi intra minecraftul.Am Windows XP.DAu Funda

PS:daca aveti cont premium scrietil aici

alinslab69@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

Intra in folder-ul de minecraft si scoate din el tot ce e important pentru tine, harti texturi etc, fiindca va trebui sa-l stergi, dar nu chiar.
Ok, ti-ai luat tot ce e mai important din folder-ul de mc? Atunci:
Fii 100% sigur ca ai luncher-ul pus pe ecran, incat sa poti pornii mc-ul doar din ecran. Ok, daca ai facut asta, acum sterge-ti folder-ul de minecraft. Dupa ce ti se sterge, apasa pe luncher-ul de pe ecran, si dupa pune tu tot ce vrei in folder-ul de mc ca sa fie ca la normal.
Funda?

| Alinslab explică (pentru TiberiuFasole):

Deci zi-mi mai exact

| Alinslab explică (pentru TiberiuFasole):

Dar n-am nimic important in el

| Alinslab explică (pentru TiberiuFasole):

Tot asa face