| Kreatoru a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri pentru un calculator:
Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU E3200 @ 2. 40GHz (2 CPUs)
Memory: 2038MB RAM
Card name: Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
Chip type: Intel(R) GMA 3100
Va rog frumos, dau fundita!

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Nu merg multe...2 gb ram? aia ce placa video mai ii? procesor si el cam invechit... daca vreti sa faceti gaming sau ceva..nu va mai luati frate laptopuri, daca aveti buget mare macar luativa unu de gaming de la Alienware sau stiu eu ce.

| VladyXR a răspuns:

Nimic,e un pc/laptop..presimt a laptop, deci e pentru office, nimic mai mult, nu ai ce prea ce face pe el.

| Kreatoru explică (pentru VladyXR):

E pC, dar macar asa. cat de cat eu am Call Of Duty Total overdose, Gta san andreas, Si alte cele dar m-am plictisit de ele!