| Ady_Adrian_1996 a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere in legatura cu PC meu:
*System Manufacturer: MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTD
*System Model: MS-7529
*Processor: Intel(R) Celeron(R) CPU 430 @ 1. 80GHz
*Memory: 2038MB RAM
Display Devices
*Card name: Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family
*Display Memory: 256.0 MB
Vreau si eu parerea voastra.Primu ia Funda! :X

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Ce parere ai dori tu in privinta lui?
Sincer parerea mea este ca ar trebui sa investeti decent in el, configuratia actuala e invechita

3 răspunsuri:
| 5IrOK a răspuns:

Sal! Este foarte vechi se vede Intel celeron este aproape cel mai slab processor de la Intel Memoria ram este sufficienta 2gb II destul de mult dar ii ddr 2 dar in privinta video n-am ce zice ii foarte Putin poti juca cam un mt 2 un cs si poate Mai greu gta sa.Eu as zice sa nu Mai investesti ink in el si sa iti ei altul nou pentru ca ala ii foarte vechi si nu merit. poti sa pui o placa video dar nu merit eu sic sa iti iei altul nou

| ovidiu13b a răspuns:

Procesorul ff slab, RAM-ul ar trebui sa fie suficient, Placa video e identica cu a mea big grin dar e slaba...

| Ady_Adrian_1996 explică:

GTA Sa imi merge!hee hee