| Ghicitorul a întrebat:

stie cineva de unde pot descarca minecraft cu toate modurile posibile de pe internet?(sa fie deja incluse in el) si java care merge pentru minecraft. Multumesc anticipat si dau Fundti-ta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca Minecraft 1.3.2 si scrie la google asa : ''Skydaz'', dai la prima si acolo ai toate modurile pentru minecraft! Funda happy

| Ghicitorul explică (pentru anonim_4396):

Dar nu il pot gasi direct cu modurile bagate ca nu stiu eu ce face fiecare modhappy!

| Ghicitorul explică (pentru anonim_4396):

Dar pe Skydaz sunt pentru versiuni 1.4+

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ghicitorul):

Nu poti, dar iti arata acolo ce fel de mod e. Merge si pe 1.3.2 eu asta folosesc