| LexXxuS a întrebat:

Stiti niste jocuri pentru un pc slab? Daca stiti spuneti-mi si mie online. bowrse nu conteaza...

Sami lasati si link de dovnloand daca se poate happy

Răspuns Câştigător
| c0ton a răspuns:

8 ball pool multyplayer
metin2.ro
Neigbours from Hell 1, 2
Chicken invaders 1, 2, 3 ( doar ca versiunea de la 2 in sus costa bani reali pentru a juca o perioada de timp)
Call of Duty 1
Need for Speed Most Wanted
Half LIfe 1
Half Life Blue Shift
Half LIfe Opposing Force
Counter-strike 1.6
Counter-Strike: GO!
Cam asta e.

| GabrielAlex400 a răspuns (pentru c0ton):

Serios cs go tatal meu are un laptop performant si merge cs go foarte greu uneori merge bine dar mai mult se blocheazacryingPff

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok...
Nu prea stiu care e genul tau dar am sa incerc...

Cred ca probabil ai auzit de "Minecraft", e un joc dragut, iar la setari poti sa faci cum i-ti convine, stii ca sa nu ai lag si chestii...
In rest pot sa-ti recomand sa cauti "Steam", nu este un joc dar este o comunitate de gameri sau doar de amatori.Acolo poti sa-ti faci un cont si sa gasesti tot ce vrei stii, de la jocuri gen "c.s. Global ofensive" pana la jocuri in pixeli (online sau nu).Ok uite niste link-uri pentru mai multe informati:
https://minecraft.net/ asta e de la minecraft, cumpara-l sau hacarestel iar aici e link-ul de la Steam:
http://store.steampowered.com/

Sper sa fie cu folos :) P.s asta ar putea fi prima mea FUNDA :))

| vampir004 a răspuns:

Pai uite niste jocuri browser: triburile, grepolis, the west

| LexXxuS explică:

Am uitat sa va spun am 1022MB RAM cea ce inseamna 1GB. Deci ce jocuri imi merg?

| LexXxuS explică:

Inca mai astept cateva raspunsuri dupa cea cel mai bun raspuns cu jocuri primeste funda asa ca mai aveti timp sa raspundeti.