| IonutGaming69 a întrebat:

Subiectul problemei este Fifa 10. Am avut Fifa 10 pe Win Xp si instalarea era buna. Intrebare este : Acum am Win 7 si stiti atunci cand incerci sa dezarhivezi toate arhivele intr-una singura si apoi o dezarhivezi si pe aceea si montezi imaginea, ei bine acum nu-mi apare la fel, nu-mi mai apare arhiva aceea, doar fisiere de tip stiti atunci cand nu aveti arhiva va da astfel de fisiere si le porniti cu Descidere Cu. asa imi arata mie acum, am WinRar instalat, pe alte jocuri merge dar pe Fifa 10 nu-mi mai merge, am un prieten care stie sa le faca dar are multa treaba vara asta... Va rog frumos lamuriti-ma si pe mine, cum fac sa ajung de la fisiere de niciun tip la fisierul de tip imagine disc? Sunt destul de bun in PC-uri dar problema ma depaseste, va rog cel mai bun si mai rapid raspuns primeste funda si o maxima apreciere din partea mea! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intra in prima arhiva, si vei avea acolo un fisier ISO, dezarhiveaza-l de acolo.

2 răspunsuri:
| IonutGaming69 explică (pentru Jipa95):

Nu-mi apare niciun fisier iso.

| IonutGaming69 explică (pentru Jipa95):

Ms, primesti funda, am reusit sa-l fac.