| Keitaro a întrebat:

Cine stie cum pot schimba imaginea de fundal a unei melodi... stiti cand o pun pe telefon imi apare o imagine referitoare la fisier.
Stiam eu de mult cumva cu arhiva...arhivam fisierul si imi aparea toate datele lui... inclusiv imaginea de fundal.
Daca stie cineva va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| Ionut4Jesus a răspuns:

Poti sa schimbi poza si cu (Windows Media Player)
deschide cantarea dorita cu Windows Media Player apoi da la "Library" iar apoi iti apare musica ta (doar numele) da click stanga
pe muzica da "Avanced Tag Editor" apoi la "Pictures" Add si da ok si gata
www.vbbi.yolasite.com

1 răspuns:
| Keitaro explică:

Mersi! In principal vroiam sa ma prostesc personalizandumi si ecranul de la telefon cand ascult muzica happy