| JustCooL a întrebat:

Salut TPU
Sunt un player al jocului League of Legends si vreau sa inregistrez
Dar programul facut de cei de la riot "LoL recorder" numai functioneaza deoarece League of Legends-ul a fost updatat iar recorderul nu
Imi puteti recomanda un program cu care sa filmez
Sa filmeze bine si sa nu sara FPS-ul prea mult?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ogreaxel a răspuns:

Fps-ul e bine sa sara, pentru ca el te ajuta sa vezi mult mai repede ceea ce se intampla. Cat despre filmat, iti recomand Fraps.

| JustCooL explică (pentru ogreaxel):

Sa sara ma refeream sa nu scada... Da in fine daca mi-ai da si un link cu full version ar fi ff bine big grin

1 răspuns: