| Mikone a întrebat:

Vreau si eu un program cu care sa pot sa filmez meciuri de League of Legends, dar sa pot si misca camera cand le vizualizez.( Fara Lol Replay).

4 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Fraps sau Camtasia Studio.

| Mikone explică (pentru lBroken69):

Vreau sa sa pot misca camera cand ma uit la ce am filmat ma refer sa fie cam asa: https://www.youtube.com/watch?v=n8zqmkK5owo.

| lBroken69 a răspuns (pentru Mikone):

Păi în cazul ăsta videoclipul trebuie editat.Adică tai unele părţi din video, pui altele, e treabă grea.

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

laughing) pe bune ala a filmat mai multe meciuri si l-a editat...