| T82 a întrebat:

Tocmai am download-at si eu Agricultural simulator 2013 si imi cere cd-key si nu il gasesc...va rog frumos daca puteti sa ma ajutati dau funda! Multuemsc:X

8 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

AXSYS-THTL5-WHCJC-868AA-DELRZ

Funda si trimite-mi mesaj daca ai nevoie de un crack sau un cdkey

| T82 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Frate nu e bun in primul rand sunt doar 4 casute si in al doilea rand merge doar patru litere/cifre pe casuta

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru T82):

A ok atunci ai alta versiune sau iti cere serial code

| T82 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Da frate serial code

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru T82):

Vezi ca cd-key i mereu din 5 litere
ok stai sa til dau

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru T82):

Dar l-ai instalat?

| T82 explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Ma deci e instalat totul.Dau dublu click pe joc imi apare unde trebuie sa bag serial number dar faza e ca e de 4 litere si de cate 4 casute din alea, si pe net il caut de 2 zile si nu l-am gasit deloc

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru T82):

Atunci descarca crackul care nu cere serial number