| xComy a întrebat:

tot am incercat sa-mi instalez League Of Legends... Totul merge bine pana la instalare.In timp ce se instaleaza, imi apare dintr-o data o eroare, arata cam asa:A file that is required cannot be installed because the cabinet file C:/Documents and Settings\Administrator\Application Data\Riot Games\League of Legends 3.0.1.\install\disk 1. cab has an invalid digital signature. This may indicate that the cabinet file is corrupt. Dau Ok si continua sa se incarce. Dupa ce s-a instalat dau Finish si nu mai arata nimic, nici o inconita noua cu jocul, tot aceeasi instalare ramane.
Daca stiti problema va rog spuneti-mi vreau sa ma joc de mult acest joc.
Dau funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Bogdanel97 a răspuns:

Placa video nu o fi compatibila cu jocul. Oricum jocul devine plictisitor la un moment dat. Uita-te la proprietati sa vezi daca cumva nu ma insel. Asa am patit si eu prima data, apoi am schimbat placa video, ca mi s-a ars, cu una noua si mergea si jocul.