| lolmen a întrebat:

De curand am sters LOL si acum incerc sa il reinstalez dar cand se incarca descarcarea ca sa se deschida meniul principal imi apare aceasta chestie, help pls:un fisier necesar nu poate fi instalat deoarece fisierul cabinet C:/documents and settings/administrator/application data/riot games/legue of legends 4.1.1/install/disk1. cab are o semnatura digitala nevalida. acest lucru poate indica faptul ca fisierul cabinet este corupt.

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Dezinstalezi de tot lol. Si instalezi again.

| lolmen explică (pentru AntoniSoulesOne):

Am dezinstalat lol de tot numai ca acum cand incerc sa il instalez apare chestia asta

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru lolmen):

Atunci cauta pe ei la site/forum. Trebuie sa fie inca cineva cu aceeasi problema.