| vipera555 a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Cand intru pe diferite site-uri si imi apar diferite emoticoane si simboluri nu pot sa le vad imi apar patrate. Am cautat toata ziua problema dar nu am gasit.Va rog TPU ajutati-ma nu mai stiu ce sa mai fac... sad

5 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Nu ai ce să faci.
Așa îmi apărea și mie pe Win 7, dar acum sunt pe Win 8.1 și se văd (nu ca pe telefon, dar se înțelege ce emoticon e)
winking

| vipera555 explică (pentru Gonrax):

Pai nu inteleg. Am Windows xp si Windows xp black edition. Pe windows xp black edition se vad toate dar pe windows xp normal nu se vad... As instala windows black dar am niste probleme cu el. Nu inteleg pe ala se vede si pe asta nu... sad

| Mario296 a răspuns (pentru vipera555):

Pentru ca black edition iti dai seama ca i-a bagat ceva in plus. Cred ca de aceea nu se vad

| Mario296 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi browser-ul pe care il ai ex: Chrome, Opera etc. sau sa reinstalezi Windows-ul. O intrebare ce windows ai?

| vipera555 explică (pentru Mario296):

Am Windows XP! Dar am incercat sa dezinstalez. Dar nu imi merge nici pe Chrome nici pe Opera...