| anonimguy3 a întrebat:

Va rog ce care aveti cont pe filelis-t dati-mi si mie invitatie va imploor ca imi face un prieten in ciuda ca el are si eu n-am. sad sad sad sad

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru 3 euro, iti dau eu!

| anonimguy3 explică (pentru lpavel):

Trebuia sa pun: PS nu vreau sa-mi dati pe bani pe altceva, off da astia suntem noi romanii. sad

| lpavel a răspuns (pentru anonimguy3):

Daca asa am obtinut si eu invitatia, ce-ai vrea sa-ti dau moaca? Numai asa poti avea invitatie acolo! Si apropo banii nu cer pentru mine cer ca sa obtin invitatie pentru tine, deci care-i problema? Doar nu platesc eu site-ului ca sa-ti dau tie invitatie! Bine, ma aleg si eu cu cont vip pe 1 luna dar asta e pentru efortul meu, daca nu-ti convine asta e...