| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG DIN INIMA AJUTATI-MA!
Am deschis recent un folder, si am setat sa se deschida cu ajutorul unui program anume, si acum toate folderele sunt pe acel program si nu mai merg crying, ce pot face? Va rog un raspuns!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Cum ai facut sa deschizi cu un program anume ca nu ai setarea asta la click dreapta -> open with?

Da click dreapta pe un folder -> Proprietati ->in tabul General, da click pe ->Restabilire valori implicite, apoi pe OK.
Daca nu iti merge varianta asta intra in Start ->run ->System Restore ->aici incepi restaurare sistem, dai timpul inapoi anterior problemei tale.Ai grija ca o sa-ti dispara ultimul program instalat pe computer, program care va trebui sa-l reinstalezi.