| anonim_4396 a întrebat:

VA ROG DIN INIMA AJUTATI-MA!

Am deschis recent un folder, si am setat sa se deschida cu ajutorul unui program anume, si acum toate folderele sunt pe acel program si nu mai merg crying, ce pot face? Va rog un raspuns!

10 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Stiam ca folderele se deschid numai cu Windows Explorer. Cu ce program ai lucrat.Da mai multe detalii.

| LlamaWSS a răspuns (pentru horia2012):

Cum pot seta sa se deschida iar cu windows explorer?

| horia2012 a răspuns (pentru LlamaWSS):

Dezinstaleaza programul tau. Atata timp cat il vei tine instalat nu vei putea repara.
Du-te aici:
http://www.thewindowsclub.com/......a-released
si aici:
http://www.winhelponline.com/blog/file-asso-fixes-for-windows-7/
(te duci in tabel jos pe "folder", click dreapta "save as"
-salvezi pe desktop. E o arhiva. O dezarhivezi cu ce program ai tu, tot pe desktop.Pe urma clik dreapta pe fisierul.reg si alegi "Merge". S-ar putea sa dai Restart.

| Tagaso a răspuns:

Clic pe butonul Start, Panou de control, Opțiuni folder,(Aspect și personalizare), Restabilire valori implicite.

| Swordsman a răspuns:

Setezi folderele sa se deschida cu windows explorer.

| LlamaWSS a răspuns:

Am windows 7!

| LlamaWSS a răspuns:

Nu merge, sunt foarte suparat, nu stiu ce are crying(((((...

| NELU36 a răspuns:

Dai clic dreapta pe folder, proprietati, particularizare, restabilire valori implicite. sper sa mearga. daca nu ar fi bine sa spui si fel de program ai folosit.