| Kopla a întrebat:

Va rog eu mult de tot sa imi dati o poza cu sigla WWE de 16x12 urgent!(am nevoie sa pun la breasla pe Metin2) Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Daca o vrei jpg e simplu.Intra in Paint (sau orice alt program ai de editat pozele) si dai "Save as" si sub chenarul unde scrii numele poti alege formatul imaginii.Deci scrii un nume si sub dai.jpg si "ok".

winking

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Te ajuta asta :-?

http://i.imgur.com/3Nkhz.png

Bafta!

:D

| Kopla explică (pentru Magnifico):

Mersi dar imi trebuie jpg sad am incercat sa modific eu pozele de mie nu imi merge crying

| Kopla explică (pentru Magnifico):

Mersi mult de tot. A mers happy nu m-am gandit sa o deschid cu paint happy

| Magnifico a răspuns (pentru Kopla):

laughing ok

Mersi si eu de fundawinking

| Magnifico a răspuns (pentru Kopla):

Daca o vrei jpg e simplu.Intra in Paint (sau orice alt program ai de editat pozele) si dai "Save as" si sub chenarul unde scrii numele poti alege formatul imaginii.Deci scrii un nume si sub dai.jpg si "ok".

winking