| helping a întrebat:

Va rog frumos cine stie.
Cand vreau sa instalez nfs rivals imi da o eroare " run time error '5': invalid procedure call or argument ".
P.S Mi s-a mai intamplat la un joc ( fifa 14 ).
Cineva mi-a spus ca este de la windows.
Funda love struck

1 răspuns:
| FloriN714 a răspuns:

1. Intra in start, scrie in search bar Run, in fereastra care se va deschide scrii regedit si dai ok, dupa o sa ai o gramada de foldere, trebuie sa cauti HKEY_CURRENT_USER\Software\
Microsoft\Office\FrontPage\Addins\FPEcom.AddIn, in meniul de Edit dai Delete, dai X la Fila ( fereastra ), dai restart si aia e.

Daca inca nu merge, incerci asta :

2. intra in start, in search bar scrii Run, in Run scrii regedit iar dupa, cauti HKEY_CURRENT_USER\Software\VB and VBA Program Settings\fpecomm, in meniul de Edit dai Delete iar dupa poti sa iesi din fereastra, si restart la pc.

Daca tot nu merge, stergi bCentral Commerce Manager Add-In

Intra in control Panel, in dreapta sus la View by sa ai By Category, la Programs ai dedesubt Add or Remove programs, click, cauti bCentral Commerce Manager Add-In, dai click dreapta pe el si Unninstall.

Daca chiar ai ajuns in momentul in care nu merge nimic, ai un link in care ai un Program de la cei de la Microsoft, fara virusi etc de 500kb care iti va repara Registry-ul ( baza de date ), probelemele de genul sunt cauzate de unele erori in Registry sau virusi.