| SamuelTudosa a întrebat:

TPU cand vreau sa instalez fifa 08 la finalul instalarii imi da aceasta eroare "An error occured while attempting to create the directory :C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu" de ce imi da aceasta eroare si cum pot sa rezolv?

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Daca ai 2 conturi, unul administrator, altul cu numele tau si incerci sa instalezi jocul de pe contul tau, nu te lasa. Incearca sa-l instalezi de pe administrator.

| SamuelTudosa explică (pentru horia2012):

Adica? nu am inteles?

| horia2012 a răspuns (pentru SamuelTudosa):

Adica, trebuie sa fii singurul utilizator al acelui PC. Daca esti singurul atunci te numesti Administrator. Daca mai este cineva care intra pe PC, fiecare poate avea un cont cu numele lui.(cont de user)
Sunt jocuri pe care nu le poti instala complet daca esti user si nu administrator.
Daca esti singurul care foloseste PC, atunci cauza este jocul.
Cauti o alta varianta de joc.

| Ungureanus a răspuns:

Ia incearca asa din curiozitate sa instalezi in d, si vezi daca mai da eroarea

| SamuelTudosa explică (pentru Ungureanus):

Nu merge sa instalez un D: doar prima pentru ca imi apare de 2 ori unde sa o bag si doar prima varianta merge si a 2 nu imi arata D: si tot nu merge sad alt sfat

| FoorRocknrool a răspuns:

Poate sa fie windows-ul de vina poate ai sters vreo programa din greseala

| SamuelTudosa explică (pentru FoorRocknrool):

Men daca tu asa scrii......lasate de scoala si ia-ti Profesor special pentru tine