| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Vrea cineva sa joaca Minecraft Co-op cu mine? Sa stiti ca la Minecraft nu-s prost! Id Mess: antonio_costinel
Id Skype: antonio.rizea
Si inainte sa bagati Id-ul meu de Mess si de Skype spuneti-mi pe TPU! Si cu cel cu care joc sa aiba server si sa-mi dea id-ul lui de Mess sau de Skype. DAU FUNDA LA CINE JOACA CU MINE!

Răspuns Câştigător
| Selly12 a răspuns:

Eu as vrea sa joc cu tine... daca se poate id meu ciolan_valeria

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru Selly12):

Ti-am dat accept! happy. Ai Server De Minecraft? PLS SPUNE-MI!

1 răspuns: