| roboboady a întrebat:

vreau sa îmi iau minecraft premium. Dar nu vreau sa folosesc cardul de credit ca îmi e frica poate îmi fura bani de pe el, știți și voi o alta metoda?

1 răspuns:
| dge18 a răspuns:

N-are cum sa-ti fure bani de pe cardul de credit daca platesti online paypal!
Totul este securizat, ca tu accepti sa le dai suma de bani cat costa si aia de la banca accepta daca vad ca suma este mica, sau este suma ok. De exemplu daca costa 19.99$ FIX atat da. In rest nu se intampla nimic ca trebuie sa confirmi tu si aia de la banca. Deci stai linistitwinking plateste online cu cardul ca-i ok! (sa fi atent la site-urile unde platesti trebuie sa fie paypal cu security si etc... vezi tu) Bafta!