| Leeuk a întrebat:

Vreau sa imi recomandati cat mai multe jocuri stiti as prefera sa fie cu shooter. Multumesc!

Nvidia Geforce GT 630
AMD Athlon 64 X2 Dual core processor 4800+
3.37 GB of RAM

Răspuns Câştigător
| AngelikTPU a răspuns:

Arma 3
Arma 2(impreuna cu DayZ mod)
DayZ Standalone
Counter Strike
Team Fortress 2
Plant vs Zombies: Garden Warfare
Loadout
Crossfire
S4League
Project Blackout
Funda?

| Leeuk explică (pentru AngelikTPU):

Ms pentru raspuns. Dar nu pot sa iti dau funda nu stiu de ce. Pff

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Counter-Strike 1.6 sau Metin 2 Ro happy

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Iti recomand gotham city impostors e un fps online (mult mai bun ca cs)o sa vezi tu... are arme foarte funny si multe chesti, lvl-u se face usor si maxim e lvl 1001. Un sfat:nu ati pierde timpul cu metin sau cs mai bine wow si cel de mai sus(GCI)