| Anonimul2353246 a întrebat:

Vreau sa ma joc Need for Speed Most Wanted 2005 online...imi merge, adica ma pot juca online in lan dar nu am cu cine...asa ca daca vreti sa facem o cursa va rog sa imi lasati aici "serverul" sau cum se numeste adresa de NFSMW
~DAU FUNDA LA CEL MAI BUN RASPUNS~

3 răspunsuri:
| florin5000 a răspuns:

Descarca GameRanger acolo sunt multi care joaca nfs mw

| Anonimul2353246 explică (pentru florin5000):

Merci o sa incerc sa vad daca merge... daca va merge iti dau funda big grin

| Anonimul2353246 explică:

Nu mai am id pentru ca mi-a fost sparta parola...e versiunea de nfs mw 2005 1.3 parca... :D aca vrei da-mi cerere pe https://www.facebook.com/gabytza.diaconescu si vorbim