| Ansarmardy a întrebat:

vreau sa va intreb si eu ceva

Despre minecraft cand instalez in minecraft forge minecraft si apoi vreau sa intru in el imi da bad card video de ce? si dcaca il scot apoi merge minecraft si fara forge minecraft nu pot sa imi bag modul pixelmon de ce? o zi mi-a mers apoi nu a mai mers :++ ce e de facut

7 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pai ce windows ai?

| Ansarmardy explică (pentru FlorinSalamNr1):

Am windows xp da cand vr sa bag minecraft forge imi da bad card drivers si dupa ce dau update isi revine si ce are in mm lui de nu merge sa bag minecraft forge

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

INcearca sa intri la :dai click deapt pe desktop si dai proprietatii>setting? advanced>troubllershoot si iti apare un cursor cu niste lini.Muti cursorul la a trei-a linie de la stanga la deapta si va merge mie mi-a mers

| Ansarmardy explică (pentru FlorinSalamNr1):

Stiu ma si eu: | nu intelgeti? cand bag in minecraft modul minecraft forghe nu mai merge apoi dau uptade si gata dar nu pot sa bag miencraft forgE! WAY? dECEEEE

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru Ansarmardy):

Incearca sa stergi din fisierul minecraft.jar fisierul META.INF si daca nici asa nu merge nu stiu ce sa mai faci

| Dragan_Sergiu_1990 a răspuns:

Eu cand dau play imi da crasg de ce?

| Ovydyu_Ovy_1995 a răspuns:

Mie imi apare la final Job 'Version & Libraries' finished with 3 failure(s)