| dikaaa a întrebat:

vreau si eu jocuri de supravietuire chiar in 2 daca se poate,nu vreau minecraft,vreau ceva care sa mearga pentru urmatoarele cerinte de sistem: 2, 2 ghz dual core procesoru, 1, 2 gh ram,spatiu pe disk nelimitat, dar sa imi mearga, placa video 128 mb.
Vreau sa fie gen cele de pe discovery.
Ms funda

4 răspunsuri:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Left 4 Dead 1, 2? Mai ales daca joci online cu prietenii la modul survivor.

| dikaaa explică (pentru Laurentiu_Barbu_1985):

L4D sau L4D2 imi merg sacadat, de abia ma misc, iar MP nu merg, se restarteaza pc

| dikaaa explică:

Stiu dar L4D2 imi merge sacadat, pe 1 nu stiu de unde sa il iau, eu ma refeream la ceva in care sa supravietuiesti in jungla, gen seriile de pe Discovery si daca se poate si link download

| flavi a răspuns:

7 days to die e aparut nou jocul e versiunea alpha dar e super cred ca e ce-ti doresti...e putin sf ca e cu zombihappy Funda?