| NicuBoss a întrebat:

Vreau si eu niste metine lv250 pvp(sa fie si putin renumit). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| oanaDulcik a răspuns:

Http://metin2gth.sytes.net/ Are si haine noi xD incearca-l eu m-am lasat de el cand aveam lvl 150, acum joc un alt joc shooter xd
Funda?

| NicuBoss explică (pentru oanaDulcik):

Aaa da il stiu l-am jucat fain acum e mai tare si pentru asta ai fuda!

5 răspunsuri:
| alexutzzu88 a răspuns:

Metin2 Hammer intra pe NET. si cauta te da 255 si ai de la sabie de lv 1 pana la sabie de 255big grin e pvp100% si poti sa iti cumperi mod sau status sa fii cel mai bunwinking da i-ati clinetu 2012winking

| NicuBoss explică:

Va rog nu mai dati raspunsuri cu metin 2 HAMMER ca il stiu si nu imi place ca nu se creste eu zic pvp in sensul sa fie arme bune si armuri la magazin

| Lavinia555000 a răspuns:

Metin2 Hammer
Site: http://www.hammerm2.com/