| xAl33 a întrebat:

ziceti-mi si mie jocuri pentru telefon cu android.

Răspuns Câştigător
| Ady100 a răspuns:

Uite aici ce joc eu:
Zombie Road Trip, Talking Tom, OMG Button, Flick Kick Football, Assassins Creed, Stick Stunt Biker, Assphalt, Basketball Shoot, Doodle Jump, Istoria Romanilor, Te Crezi Destept, Finger Slayer, Fruit Slice, Angry Birds, Temple Run etc.
Sper ca te-am ajutat! big grin

3 răspunsuri:
| veselie a răspuns:

Gasesti pe google play la articole gratis

| xAl33 explică (pentru veselie):

Da stiu dar sunt o gramada de jocuri si nu vreau sa pierd mult timp cautand niste jocuri cu o grafica buna si un continut frumos.

| Number27 a răspuns:

Finger Slayer; Talking Tom 2; Talking BenTalking; Tom CSB; Racingmotor ashphalt; fragger; bounce