| DeDoiBani a întrebat:

Buna ziceti-mi niste jocuri pentru android ( pentru telefon)

Răspuns Câştigător
| Eduard_Medeleanu_Eduzzu_1990 a răspuns:

Pai sunt foarte multe de exemplu
jocuri gratis de pe magazin play tongueou, SubWay Surfers, Temple Run
Cu bani tot de pe magazin play:
Minecraft, Freizy Ninja
Sper ca te-am ajutat funda!?

13 răspunsuri:
| BlueViP a răspuns:

Angry gran
Pou
Temnple run
x si 0
fruit ninja
doodle jump
aplicatie de bancuri sau replici de agatat

| Lexi888 a răspuns:

Sal.uite intri pe siteul asta de pe telefon si iei orice joc de pe magazin play free.....https://www.google.ro/......https?/url vezi ca earn To DIE e blocat pe aptoide si il iei de pe Blackmarket alpha, il iei de pe aptoide. sper ca te-am ajutat.

| Lexi888 a răspuns (pentru Lexi888):

Dai instal aptoide

| wrath007 a răspuns:

TEMPLE RUN, SubWay Surfers, pou ....aste sunt funda?

| SKillerQSama a răspuns:

Incearca pe play store acolo gasesti de toate dar poti incerca race thunder 2 gratis, temple run toate variantele unele gratis altele cu pret, free kick daca iti place sa tragi la poarta, world craft daca iti place jocurile gen minecraft... etc. funda plz

| Lexi888 a răspuns (pentru SKillerQSama):

Dar un site de unde sa le ia free cum am dat eu nu, dar cerșești funda

| cataleya a răspuns:

Temple run, doodle jump, hobbit

| Alyboy a răspuns:

Fifa 14, Wrestling Revolution, Need for Speed, Call of Duty.

| bbydeea317 a răspuns:

Pou, Temple Run, Subway Surf, Talking Tomcat

| ZCXCV a răspuns:

Le poti descarca din magazin play: Pou, Temple Run, Angry Birds, Subway Surfers, Ice Runner, Drag Rcing, Fruit Ninja..etc

| Aleeee95 a răspuns:

Pou, subway surfers, temple run, minecraft, agent dash.

| rafyrafy a răspuns:

Gratis spaidarmen, gta, canterstrike.

| AnneღU a răspuns (pentru rafyrafy):

Se scrie "spiderman" si "Counterstrike "hee hee