| Alexandru567 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste sv de cs clasic care cauta admini,as vr pe sv sa fie parasuta, sa nu fie numai dust2 sau inferno sau chesti dastea.sa fie si mapa noi 2012-2013.Sa nu fie un sv full numai de codati.
FUNDA!

3 răspunsuri:
| IAmAnonim a răspuns:

Pai GOLD.Indungi.ro dar trebuie sa cunosti bine comenzile, sa faci ore si sa joci cat de cat bine, sa ai un comportament civilizat dar se joaca cam rar mape noi... se joaca mai mult mape clasice si de parasuta nu stiu.

| MihaiYou a răspuns:

Poti incerca sibiu.cs1.ro, e mod clasic, joc pe el si nu prea am vazut codati, oricum sunt admini mai mereu.

| Alexandru567 explică:

Am incercat ieri gold.indungi.ro dar e mereu full... astept si alte raspunsuri...